Jesteśmy najlepszą firmą na Rzeszowskim rynku uważana jest przez mieszkańców Rzeszowa za najlepszą firmę w mieście. Dbamy o zadowolenie naszych klientów oraz najwyższą jakość świadczonych usług oraz miłą obsługę.!!!! MEGA PROMOCJE !!!

Cieszymy się, że trafili Państwo na naszą stronę, gdyż mamy przyjemność zaoferować Państwu bogatą ofertę naszych usług. Firma "TUPAJ" usługi przewozowe istnieje od 2004 roku. Organizujemy kompleksowe przeprowadzki domów, mieszkań, małych i dużych firm, instytucji publicznych, szkół, przychodni, sklepów.  Utylizację zbędnych rzeczy oraz raz usługi transportowe pianin, sejfów, lad chłodniczych, kserokopiarek, sprzętu RTV - AGD dzieł sztukiPrzewozimy psy, koty, oraz inne zwierzęta domowe “od drzwi do drzwi” dystrybucje towarów, transport na terenie Rzeszowa, całego kraju oraz zagranicą 24h.

Posiadamy samochody meblowozy 20m3 z windami załadowczymi oraz samochody plandeki boczny załadunek o ładownościach do 1100kg specjalnie przystosowane do transportu mienia. Zapewniamy sprzęt w postaci wózków podestowych, trójkołowców, paletowy oraz pasy transportowe, liny i materiały pomocnicze kartony, strech folię, folię bąbelkową, koce, filce, pianki, papier pakunkowy oraz styropianowe wypełniacze.

UWAGA Przestrzegamy!!! każdego klienta przed skorzystaniem z usług firm które są na rynku od "kilku dni" a reklamują się jako doświadczona firma Oraz nie raz się podszywają. Nie cena przy przeprowadzce jest zawsze najważniejsza a jakość !!! Jesteśmy uczestnikami programu RZETELNA FIRMA a to wyróżnienie zobowiązuje!!! Posiadamy również polisę na transport oraz przeprowadzki na życzenie klienta wszystko do wglądu.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

           

           

Nissan meblowóz 20m3 dł. 4.30 szer. 2m wys.2.15 z winda załadowcza

Iveco  meblowóz ok 22m3 dł.4.30 szer.2.10 wys.2.30 z windą załadowczą

Renault plandeka 20m3 dł.4.20, szer. 2.10, wys.2.20

Do małych zleceń lub dla klienta podczas przeprowadzki Renault z klimatyzacją

Pracownicy  to nasz atut. Ich doświadczenie, uśmiech, profesjonalizm i podejście do klienta wyróżniają nas na tle konkurencji. Pracujemy szybko, sprawnie, dokładnie i solidnie. Nad wszystkim czuwa ubezpieczenie OCP w Pzu.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy jako rzetelnego partnera.