Tanie Przeprowadzki Rzeszów - Tupaj

Przeprowadzki, Transport, Utylizacja i wywóz Mebli - Magazynowanie mienia

Szukasz Transportu ! Kupiłeś np. meble w innym mieście ? Chcesz dostarczyć szybko towar do klienta ! Kurier nie chce zabrać dużego przedmiotu do wysyłki ? Dzwoń do nas!

Nasza firma TUPAJ organizuję najlepsze usługi z zakresu:

Na terenie Rzeszowa i innych miast w Polsce oraz zagranicą. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek. Naszą dewizą jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług w przystępnej cenie.

Wystawiamy faktury VAT, oraz posiadamy Ubezpieczenie w Pzu od transportów i przeprowadzek.

Pracownicy – to największy atut naszej firmy!

Aby nasza firma dobrze funkcjonowała i cieszyła się zaufaniem wśród swoich klientów mamy zespół starannie dobranych, sprawdzonych, posiadających doświadczenie pracowników. Nasi pracownicy są godni zaufania, zapewniają bezwzględną dbałość o mienie klienta. Przechodzą często szkolenia oraz pracują z nami już kilka lat i mają za sobą tysiące zrealizowanych zleceń pozytywnie. To dzięki im nasza firma dobrze funkcjonuje i klienci do nas powracają oraz polecają znajomym.

Ich doświadczenie, dbałość o mienie klienta jak o swoje własne, uśmiech, profesjonalizm i podejście wyróżniają ich na tle konkurencji na Podkarpaciu i nie tylko. Pracujemy Uczciwie, Szybko, Sprawnie i Dokładnie.

Z NAMI PRZEWIEZIESZ GDZIE TYLKO CHCESZ !!!

Posiadamy samochody meblowozy 20m3 z windami załadowczymi oraz samochody plandeki boczny załadunek o ładownościach do 1100kg specjalnie przystosowane do transportu mienia. Zapewniamy sprzęt w postaci wózków podestowych, trójkołowców, paletowy oraz pasy transportowe, liny i materiały pomocnicze strech folię, folię bąbelkową, koce, filce, pianki, papier pakunkowy oraz styropianowe wypełniacze.

UWAGA Przestrzegamy!!! każdego klienta przed skorzystaniem z usług firm które są na rynku od "kilku dni" a reklamują się jako doświadczona firma Oraz nie raz się podszywają. Nie cena przy przeprowadzce jest zawsze najważniejsza a jakość !!! Jesteśmy uczestnikami programu RZETELNA FIRMA a to wyróżnienie zobowiązuje!!! Posiadamy również polisę na transport oraz przeprowadzki na życzenie klienta wszystko do wglądu.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

           

           

Nissan meblowóz 20m3 dł. 4.30 szer. 2m wys.2.15 z winda załadowcza

Iveco  meblowóz ok 22m3 dł.4.30 szer.2.10 wys.2.30 z windą załadowczą

Renault plandeka 20m3 dł.4.20, szer. 2.10, wys.2.20

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 505 468 267 lub 507 648 461

Do małych zleceń lub dla klienta podczas przeprowadzki Renault z klimatyzacją

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy jako rzetelnego partnera.