UWAGA! Wycena usług transportowych jest sprawą indywidualną!

Każde zlecenie przeprowadzki czy transportu jest inne. Ceny uwarunkowane są w zależności od stopnia trudności wykonania usługi oraz ilości mienia i czasu naszych pracowników. Przeprowadzka kojarzy Ci się ze stresem, zmęczeniem i bałaganem? Niepotrzebnie,  przeprowadzka nie musi być stresująca jeśli zabierzemy się do niej z głową.                     

Ceny ustalamy podczas rozmowy telefonicznej. Zawsze jest to dokładnie sprecyzowane i nie stanowi dla Państwa niewiadomej. Na życzenie klientów przedstawiamy stawki godzinowe lub stawki od całości.Ważną informacją jest również czy Klient sam zamierza spakować swoje mienie, rozkręcić lub skręcić meble czy ma się tym zająć nasza ekipa. Tego typu informacje pozwalają nam na dokładne ustalenie ceny danej usługi. W cenie zapewniamy materiały do zabezpieczenia rzeczy podczas usługi taśmy, strech folia, folia bąbelkowa, przekładki, gąbki, koce, itp.

Co ma wpływ na wycenę usługi!

Dotyczy wyceny od całości! Dlatego w celu uczciwej wyceny usługi przeprowadzki lub transportu prosimy o podanie w/w czynników w formularzu kontaktowym lub przy rozmowie telefonicznej by spis rzeczy nie odbiegał od normy od stanu faktycznego, ponieważ zostanie naliczona opłata dodatkowa lub towar nie zostanie zabrany.

GWARANTUJEMY:

Przy dalekich wyjazdach spisujemy umowy oraz pobieramy  zaliczki w wysokości minimum 1/3ceny.

Zapewniamy, że nasza dokładność, doświadczenie i bogata oferta zapewnią Państwu profesjonalną i przyjemną przeprowadzkę idealnie dostosowaną do Państwa potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy jako rzetelnego partnera świadczącego profesjonalne usługi.