Tanie Przeprowadzki  Rzeszów cennik / Tupaj

Każde zlecenie przeprowadzki czy transportu jest inne. Ceny uwarunkowane są w zależności od stopnia trudności wykonania usługi oraz ilości mienia i czasu naszych pracowników. Przeprowadzka kojarzy Ci się ze stresem, zmęczeniem i bałaganem? Niepotrzebnie,  przeprowadzka nie musi być stresująca jeśli zabierzemy się do niej z głową.                     

Ceny ustalamy podczas rozmowy telefonicznej. Zawsze jest to dokładnie sprecyzowane i nie stanowi dla Państwa niewiadomej. Ważną informacją jest również czy Klient sam zamierza spakować swoje mienie, rozkręcić lub skręcić meble czy ma się tym zająć nasza ekipa. Tego typu informacje pozwalają nam na dokładne ustalenie ceny danej usługi.

 

UWAGA!!! Nie zmieniamy ustalonych cen podczas pracy, bądź pod koniec wykonanej usługi, jak to bywa często w innych firmach. U nas zasady są proste i uczciwe klient wie  z góry ile zapłaci za usługę, bez żadnych niespodzianek !!!!

Każda usługa jest inna i jest wyceniana

indywidualnie !!!

 

Proszę podawać dokładny spis rzeczy przy rozmowie z naszym przedstawicielem

Chcesz zamówić przeprowadzkę lub transport zadzwoń do nas

505 468 267 lub 507 648 461

Co ma wpływ na wycenę usługi!

Dlatego w celu uczciwej wyceny usługi przeprowadzki lub transportu prosimy o podanie w/w czynników w formularzu kontaktowym lub przy rozmowie telefonicznej by spis rzeczy nie odbiegał od normy od stanu faktycznego, ponieważ zostanie naliczona opłata dodatkowa lub towar nie zostanie zabrany.

GWARANTUJEMY:

Przy dalekich wyjazdach spisujemy umowy oraz pobieramy  zaliczki w wysokości minimum 1/3ceny.

Zapewniamy, że nasza dokładność, doświadczenie i bogata oferta zapewnią Państwu profesjonalną i przyjemną przeprowadzkę idealnie dostosowaną do Państwa potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy jako rzetelnego partnera świadczącego profesjonalne usługi.